понеділок, 4 травня 2015 р.

І знову про синичок.


Після довгих танців з бубном навколо цієї теми, гігабайтів перечитаної-передивленої інформації і купи зіпсованих матеріалів таки наважилася :)
Найбільше боялася ліпки. Дві голови і кілька пар ручок полетіли у сміття, але в результаті вийшло більш-менш те, що хотілося, і я щаслива:) 
А, ну і трошки більше, як півроку часу на все про все:)
Бабуня зроблена за минулорічною пастелькою "Синички" - улюбленою з цієї серії.


Матеріали - паперклей (голова, руки, ноги, синички), текстильне тіло на каркасі, розпис акрилом, трошки вишивки, фурнітура, чобітки зшиті вручну зі шкірзамінника, тоновані акрилом.
Зріст близько 20 см.
Стоїть самостійно.

Отже "Синички" 3D :)
І трохи самого процесу в інстаграмних фото:

Кілька слів про матеріал - мої враження і думки з приводу.
Паперклей став для мене приємним відкриттям, хоча піддався не відразу. Треба звикнути і пристосуватися до його консистенції - липне, мажеться і т.д.
До того пробувала Sculpey і Fimo - результат не дуже потішив, суто суб'єктивно, через надто пластиково-мильний ефект... Це не погано і не добре, просто не підходило, на мій погляд, саме цій ляльці. Хоча дрібні деталі проліплювати було б значно легше.
З паперклеєм в плані бажаного співвідношення декоративності-натуралістичності все склалося. В усякому разі так, як мені це уявлялося. Сподобалося відчуття роботи саме з глиною, а не з пластиком. Дуже порадувала можливість допрацьовувати деталі на будь-якому етапі, нарощувати, підточувати.
Приємну  оксамитову поверхню захотілося залишити, тому після розпису вирішила не покривати лаком.

3 коментарі:

  1. Дуже цікаво було спостерігати за процесом в інстаграмі. Одразу було видно, народжується щось надзвичайне. Але результат перевершив в тисячу разів усі очікування.

    ВідповістиВидалити
  2. Ой, дякую дуже! Так приємно) Враховуючи, що це для мене теж все нове і незнайоме, відчуття ніби воно якось саме випадково народилося:)) Тепер настав той момент, коли страшно-страшно, але хочеться ше:)

    ВідповістиВидалити